۱۴۰۰ پنج شنبه ۱ مهر
Thursday, September 23, 2021
سال ۱۴۰۰ تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
جستجو
4
شهريور
1400
دکتر فتحی، رئیس دانشگاه تربت حیدریه در پیامی حسن انتخاب رئیس جمهور محترم و رای اعتماد نمایندگان محترم مجلس را به وزیر محترم علوم، تحقیقات و فناوری تبریک گفت.

برادر ارجمند جناب آقای دکتر محمد علی زلفی‌گل

وزیر محترم علوم، تحقیقات و فناوری

با اهدای سلام و احترام

حسن انتخاب ریاست محترم جمهور و رای اعتماد نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی، نشانگر اعتماد اکثریت مردم شریف ایران به شایستگی جنابعالی جهت تصدی مقام عالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری می‌باشد. بدون شک پشتوانه فعالیت های شاخص و ارزشمند علمی و به ویژه تخصص و تجربه حضرتعالی در عرصه دانشگاهی، این انتخاب شایسته را رقم زده و امید است این حضور اثر بخش منشاء خدمات پرباری در عرصه آموزش عالی بوده و جامعه دانشگاهی را استوارتر از گذشته در مسیر تکامل، پیشرفت و تعالی رهنمون سازد. اینجانب به نمایندگی از خانواده گرانقدر دانشگاه تربت حیدریه اعم از استادان، کارکنان و دانشجویان عزیز، این مسئولیت مهم و خطیر را خدمت حضرتعالی تبریک عرض می‌نمایم و از خداوند متعال برای نظام آموزش عالی کشور در ذیل مدیریت جنابعالی توفیق هرچه بیشتر مسئلت دارم.

در پایان از تلاش های جناب آقای دکتر منصور غلامی در سمت وزیر محترم علوم کمال تشکر و قدردانی را دارم و برای ایشان در همه شئون زندگی آرزوی سربلندی و عاقبت بخیری دارم.

دکتر محمد حسن فتحی

  رئیس دانشگاه تربت حیدریه  تعداد بازدید:
  373
  نویسنده:
  امتیازدهی
  میانگین امتیازها:1 تعداد کل امتیازها:1
  مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

  ارسال نظرات
  نام
  آدرس پست الکترونیکی شما
  شماره تلفن
  توضیحات
  خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
  کد امنیت
  Powered by DorsaPortal